بیشینه برگزاری نمایشگاه های خانم مهندس پردیس برزعلی

15اردیبهشت 1397 0 کامنت نویسنده پردیس برزعلی

اولین نمایشگاه پردیس برزعلی در سال 1387 در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد. این نمایشگاه به صورت انفرادی و شخصی صورت گرفت. غالب کار ها ، نقاشی های برجسته بودند.

با اینکه این اولین نمایشگاه من بود اما تعداد بازدیدکنندگان بسیار فراتر از حد انتظار بود و تقربیا 90 درصد کارهایم به بهترین پیشنهاد به فروش رسید.

دومین نمایشگاه من بعد از 2 سال ، در سال 1389 ، مانند بار اول در تالار فخرالدین اسعد گرگانی به صورت انفرادی برگزار شد. در طول برگزاری نمایشگاه ، شخصیت های هنری برجسته شهر گرگان و همچنین افراد برجسته در استان نیز از نمایشگاه بازدید کردند . و همگی آنها بر این موضوع اذعان داشتند که کارهای بنده بسیار مشکافانه و با دقت بسیار، ریزترین جزییات را به نمایش گذاشته است.
در همین سال در تالار فخرالدین اسعد نمایشگاه گروهی حجم برگزار شد که من نیز در آن حضور داشتم و کارها و آثار خود را برای تماشاچیان به نمایش گذاشتنم . تلاش کردم تا بتوانم بهترین آثار خود را ارائه کنم .

چهارمین نمایشگاهم در نگارخانه كمال الادين بهزاد تهران به صورت انفرادی بود ، در سال 1390 برگزار شد. این نمایشگاه تابلو های حجم به نمایش گذاشته شد. بسیاری از افراد سرشناس و برجسته هنر از این نمایشگاه بازدید به عمل آوردند.
تابلوهای حجم به بهترین پیشنهاد و با بالاترین میزان ارزش آنها به فروش رسیدند.

درباره ما

مجسمه‌سازی، تندیسگری یا پیکرتراشی، هنر همگذاری یا ریخت دادن به اشیا است و ممکن است در هر اندازه یا با هر سازمایه‌ای (مصالحی) و یا تکنیکی انجام گیرد. به فراورده‌های این هنر تندیس، پیکره یا مجسمه گفته می‌شود. هر پیکر سه بعدی که به منظور دارا بودن یک بیان هنری آفریده شده را می‌توان تندیس نامید. هر شکل دادنی مجسمه‌سازی نیست بلکه باید در ورای آن، یک فکر، خلاقیت یا یک نوآوری وجود داشته باشد

گالری
© 2015 Cubecompany
All Rights Reserved.